Bestuur

 

BESTUUR

Voorzitter 
Hans van den Bighelaar
t.06-20443897
Hans.vandenBighelaar@nivo-sparta.nl

Secretaris
Arnold Hornung
secretaris@nivo-sparta.nl of
bestuur@nivo-sparta.nl

Bestuurslid algemeen
Giovanni Romano
Giovanni.Romano@nivo-sparta.nl

Kandidaat-Bestuurslid
Voetbal Technische Zaken
Gerrit van Leeuwen
tz@nivo-sparta.nl

Kandidaat-Bestuurslid Communicatie
Valesca Barczuk
Valesca.Barczuk@nivo-sparta.nl

Kandidaat-Bestuurslid Jeugdzaken
Jantine van Hees
Jantine.vanHees@nivo-sparta.nl

Kandidaat-Bestuurslid Penningmeester
Koos Hogewoning
Koos.Hogewoning@nivo-sparta.nl

BESTUURSMEDEWERKERS


Ledenadministratie
Esther Engelen
ledenadministratie@nivo-sparta.nl

Contributie/ Sponsorgelden
Wim van Tongerlo
Wim.vanTongerlo@nivo-sparta.nl


Financiële zaken (Algemeen)
Crediteurenadministratie
crediteurenadministratie@nivo-sparta.nl


Accommodatie en Coördinator Covid-19
Marc Flederus
Marc.Flederus@nivo-sparta.nl


Functionaris Privacy (AVG)
Mariëlle Fontein
Marielle.Fontein@nivo-sparta.nl









 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!