Jeugdzaken

 

JEUGDCOMMISSIE

Voorzitter
Jantine van Hees
Jantine.vanHees@nivo-sparta.nl

Secretaris
Daan Hijzen
Daan Hijzen@nivo-sparta.nl

Mark Oostrom
Mark.Oostrom@nivo-sparta.nl

Marco van den Hoven
Marco.vandenHoven@nivo-sparta.nl

Pascal van de Laar
Pascal.vandeLaar@nivo-sparta.nl


TECHNISCH COÖRDINATOREN

TC Selectie teams Jongens Onderbouw
Frans Grondman
Frans.Grondman@nivo-sparta.nl

TC Selectie teams Jongens Bovenbouw
Rob van Loon
Rob.vanLoon@nivo-sparta.nl

TC Overige teams Jongens JO7 t/m JO19
Pascal van de Laar
Pascal.vandeLaar@nivo-sparta.nl

 

TC Meisjes
Jantine van Hees
TC.meisjes@nivo-sparta.nl

 



 

 

 

JEUGDCOÖRDINATOREN  Overige Teams

Coördinator Jongens JO7 t/m JO9
Pamela de Jong
Pamela.deJong@nivo-sparta.nl

Coördinator Jongens JO10 t/m JO13
Paul van lier
Paul.vanLier@nivo-sparta.nl

Coördinator Jongens JO14 t/m JO19
Marco van den Hoven
Marco.vandenHoven@nivo-sparta.nl


Coördinator Keepers
Paul van Lier
Paul.vanLier@nivo-sparta.nl

Coördinator Oefenwedstrijden Jeugd &
Beheerder Trainingsschema

Wilko van Eck
t.06-12512870
oefenwedstrijden@nivo-sparta.nl
trainingsschema@nivo-sparta.nl

COMPETITIE/ KNVB ZAKEN

Wedstrijdsecretaris Junioren
Petra van den Bosch
t.06-13199118 (Na 18.00 uur)
wcjeugd@nivo-sparta.nl


Wedstrijdsecretaris Pupillen

Vacature

 

Materialen
Marius Muylwijk
mcmuylwijk@hotmail.com

Kleding
Leonore Tuyt
leonore.tuyt@nivo-sparta.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!